У Доманівській громаді вшанували пам‘ять полеглих захисників України

У вівторок, 29 серпня, до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України у  селищі Доманівка та населених пунктах громади проведено меморіальні заходи.

13:37 29.08.2023

Мобільний офіс - запорука отримання доступних адміністративних послуг

З метою доступності отримання адміністративних послуг мешканцями нашої громади, 25 серпня 2023 року, адміністратори ЦНАП, у рамках роботи Пересувного віддаленого робочого місця адміністратора, здійснили черговий виїзд для надання адміністративних послуг. Виїзд цього разу здійснено до Володимирівського старостинського округу.

13:57 25.08.2023

Історична довідка про Державний Прапор України

Кожного року 23 серпня, за добу до святкування Дня Незалежності, Україна відзначає День державного прапора. Ця дата була обрана на згадку про події 1991 року, коли до будівлі Верховної Ради група народних депутатів внесла синьо-жовтий стяг.

08:02 23.08.2023

Молочні виробниці з Доманівської громади переймають досвід Львівських кооператорів та підприємиць

На запрошення Громадської спілки “Бізнес Мережа Сільських Жінок” 12 жінок – виробниць молока Доманівської та Мостівської громад – влітку 2023 року відвідали сімейні ферми та сироварні у Львівській області. “Ми вперше в житті зробили моцарелу власними руками, скуштували конфітюр з пелюсток галицької ружі, наповнились ідеями та новими знаннями”, - ділиться учасниця поїздки Альона.

16:25 21.08.2023

Відбулася презентація результатів дослідження "Організація роздільного збору сміття на території Доманівської громади"

10 серпня, у Доманівській селищній раді проведено другу діалогову сесію проєкту «Людський вимір: Ефективне управління за допомогою даних та залучення громад», який впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) IOMUkraine в партнерстві з «Західноукраїнським ресурсним центром» та фінансується Урядом Канади.

15:10 11.08.2023

Проведено заняття з арттерапії для членів клубу активного довголіття "Ти - не один"

10 серпня в рамках реалізації Проєкту «Центр соціально - психологічного розвантаження: як простір соціально - психологічної адаптації людей, які постраждали під час війни» тренером означеного проєкту, директором Доманівського Будинку дитячої творчості, Дудко Н.К. проведено заняття з арттерапії для членів клубу активного довголіття "Ти - не один".

10:43 11.08.2023