Вітання Доманівського селищного голови з Днем Державного Прапора України

Дата: 23.08.2023 08:05

Фото без описуШановні жителі Доманівської громади! Від щирого серця вітаю вас із Днем Державного Прапора України!

Упродовж тисячолітньої історії однією з основоположних цінностей українців було прагнення свободи. Саме це спонукало їх боротися за незалежність, невід'ємним атрибутом якої споконвіків був прапор.

Наш прапор - це символ незламності й незалежності, слави та відродження України. І сьогодні визволяючи нашу країну від рф наші славетні воїни ідуть у бій з синьо - жовтим стягом та встановлюючи його у звільнених населених пунктах. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, - це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну.

То ж нехай наш прапор і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини.

Селищний голова                                                         Віктор Власюк

Урочисте підняття Державного Прапора України у Доманівській громаді