Відбулася презентація результатів дослідження "Організація роздільного збору сміття на території Доманівської громади"

Дата: 11.08.2023 15:10

Фото без опису10 серпня, у Доманівській селищній раді проведено другу діалогову сесію проєкту «Людський вимір: Ефективне управління за допомогою даних та залучення громад», який впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) IOMUkraine в партнерстві з «Західноукраїнським ресурсним центром» та фінансується Урядом Канади.

Під час сесії представники ініціативної групи презентували результати дослідження "Організація роздільного збору сміття на території Доманівської громади", яке стане основою для відповідного плану реагування.

Результат дослідження