Важлива інформація!

Масовані ворожі удари завдали великої шкоди енергетичній системі України. 23 листопада були зупинені всі українські АЕС. Енергетики, підрозділи НС, всі служби критичної інфраструктури працюють цілодобово, відновлюють нормальні умови життя. Це складно, тому світло і вода з’являються поступово, але вже скоро з’явиться в кожній домівці.

09:30:34 25.11.2022

Інформація про діяльність Консультаційного центру Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Консультаційний центр надає підтримку громадянам України у режимі онлайн та офлайн щодо: роз’яснення можливих шляхів повернення дитини або сімей з дітьми на підконтрольну Уряду України територію; отримання свідоцтва про народження дитини в умовах воєнного стану або його легалізації, якщо документ отриманий на непідконтрольній території; встановлення контакту з дитиною, яку вивіз один із батьків за кордон; заповнення форми розшуку дитини або заявки на отримання допомоги дітям, які зазнали травмувань внаслідок війни; інші питання, пов’язані з порушеннями прав людини. Тут ви можете повідомити: - про дитину, яка загубилася; - про злочин, скоєний проти дитини; - якщо ви знайшли дитину без супроводу дорослих; - якщо вам відомі факти депортації дитини; - про примусову зміну громадянства та документів дитини; - про інші порушення прав дитини під час війни. У режимі онлайн: - 0800-50-17-20 (безкоштовно); - 044-299-74-08 (для дзвінків із-за кордону) hotline@ombudsman.gov.ua У режимі офлайн під час особистого звернення: - понеділок - четвер з 9:00-13:00, 13:45-18:00; - пʼятниця з 9:00-13:00, 13:45-17:00; - вихідні дні — субота, неділя. Адреса: 01008, м. Київ, вул. Інститутська, 21/8. Додатково надаються консультації через портал «Діти війни» сайт: https://childrenofwar.gov.ua/

14:45:19 15.11.2022

Шановні жителі громади!

Внаслідок збройної агресії рф ударами по енергосистемі України зруйновано 30% українських електростанцій, близько 40% загальної інфраструктури та генеруючих потужностей енергетичної системи України серйозно пошкоджено. Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль закликав українців максимально економити електроенергію, з 17:00 до 23:00 не користуватися пральними машинками, бойлерами, кондиціонерами, обігрівачами, обмежити використання електрочайників та електроплит. «Кожен кіловат енергії, яку ви не використаєте, дасть додаткову стабільність нашій енергосистемі».

17:36:19 08.11.2022

До уваги користувачів природного газу!!! Вул.Комарова, Садова, Осипенко, Суворова.

Пуск газу планується 08.11.2022р. з 14.00 год. Доманівська газова дільниця АТ»Миколаївгаз» повідомляє, що після закінчення ремонтних робіт на газопроводі та заміні КБРТ відновлення газопостачання абонентам в яких було замінено обладнання буде проводитися після оформлення нормативних документів. Для цього необхідно звернутися в Газову дільницю вул. Центральна, 78 з паспортом та ідентифікаційним кодом абонента природного газу. Просимо дотримуватись правил техніки безпеки. На всіх газових приладах повинні бути перекриті крани. Пуск газу буде відновлено при наявності всіх мешканців будинків. Адміністрація дільниці (тел.104 )

16:00:11 07.11.2022

Вшануймо захисників та захисниць України

Шановні земляки! З нагоди Дня захисників та захисниць України запрошуємо всіх завтра, 14 жовтня 2022 року, з 9.00 до 12.00 вклонитись загиблим Героям та покласти квіти до Стіни пам’яті в смт Доманівка та до місць поховань загиблих захисників.

09:04:20 13.10.2022

Доманівка вшановуватиме своїх загиблих Героїв

Завтра, 23 вересня 2022 року, орієнтовно о 12.00 Доманівка вшановуватиме своїх загиблих Героїв: Піроженка Миколу Юрійовича Буяшенка Віктора Анатолійовича, які віддали свої життя, визволяючи від рашистських загарбників Херсонщину. Всі, хто бажає віддати шану Героям, слідкуйте за нашими дописами. Ми повідомимо час і місце прощання.

13:37:32 22.09.2022

Дайджест грантів та бізнес-можливостей для підприємців

Шановні жителі Доманівської громади громад! Ініціатива «Громада, дружня до бізнесу. Інструменти підтримки бізнесу в громадах», що реалізовується Клубом Ділових Людей Україна за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», для місцевого розвитку. До Вашої уваги перелік можливостей для бізнесу, серед яких гранти, пільгові кредити, стажування, бізнес-інкубатори та державні програми підтримки.

09:45:49 26.08.2022

До уваги користувачів, орендарів, власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), нерухомого майна розташованого на території Доманівської територіальної громади!

Відділ економіки, розвитку сільських територій та земельних відносин Доманівської селищної ради,  повідомляє про необхідність  сплати земельного податку, орендної плати та податку на нерухоме майно.

09:58:33 25.08.2022