Шановні жителі Доманівської громади!

З нагоди Дня єднання запрошуємо всіх взяти участь в урочистій церемонії підняття Державного прапора, яка відбудеться 16 лютого о 10-00 на площі біля Будинку культури смт Доманівка.

15:28:26 15.02.2022

В Україні вводять бустерну дозу вакцини проти COVID-19 для всіх вакцинованих

В Україні дозволили бус терну дозу вакцини проти COVID-19 для всіх вакцинованих людей віком від 18 років. Оптимальний термін ревакцинації — від 6 до 9 місяців після завершення первинного курсу вакцинації незалежно від того, якою вакциною щепилася людина. Особливо це важливо для осіб віком від 60 років та більше. Кожен бажаючий може записатися на щеплення  через сімейного лікаря або звернутися до пункту щеплення у Доманівській громаді, які знаходяться у  приміщенні Доманівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини (2-й поверх колишнього хірургічного відділення) Доманівської багатопрофільної лікарні та у Маринівській амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

16:56:01 09.02.2022

Конкурс на отримання гранту за написання інформаційно-аналітичної статті на тему “Постковідний синдром”

Спеціалізоване інтернет-видання “Медправда” проводить конкурс на отримання гранту за написання інформаційно-аналітичної статті на тему “Постковідний синдром”.

09:48:25 02.02.2022

До уваги жителів Доманівської громади!

У зв’язку з різким зростанням захворюваності на COVID – 19 на території Доманівської громади, для стримування  епідемічної ситуації на території громади  Доманівська селищна рада звертається до керівників підприємств, установ, організацій всіх форм власності, до фізичних осіб-підприємців, до всіх жителів Доманівської громади з проханням дотримуватись та виконувати протиепідемічні  обмеження, а саме: виконання вимог маскового режиму, дотримання профілактичної дистанції, використання дезінфікуючих  засобів, подальше проведення вакцинації населення громади.

14:21:36 28.01.2022

Державне агентство водних ресурсів нагадує про обов’язкове подання звітності про використання води за формою 2ТП-ВОДГОСП (річна) «Звіт про використання води» до 01 лютого 2022 року

Відповідно до Порядку ведення державного обліку водокористування (далі – Порядок), затвердженого наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 16.03.2015 №78, зареєстровано в Міністерстві юстиції України від 03.04.2015 за №382/26827 (зі змінами від 18.12.2020) водокористувачі підлягають державному обліку водокористування шляхом подання звіту про використання води за формою 2ТП-водгосп (річна) (далі – Звіт).

16:02:29 21.01.2022

До уваги жителів селища Доманівка

21.01.2022 року  у зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт планується відключення електроенергії з 8.00 до 17.00 у селищі Доманівка по вулицях: Центральна, О.Ливадара, Свободи, Космонавтів, Лермонтова, Степова, Новоселів, Українська, Городня, Заводська, Затишна, Островідова, Горького, Пирогова, Чкалова, Механізаторів, Маресьєва, Лихого, Зелена, Ломоносова, Миру, Спортивна, Тиха, Дружби, Пастера, Героїв Небесної Сотні, Первомайська, Лісна, Денисенка, Перемоги, Північна, Пушкінська.

16:19:18 18.01.2022