Шановні жителі Доманівської громади

Дата: 17.11.2022 09:33

Електропостачання на території громади відсутнє у зв’язку із введенням графіків аварійного відключення.

Аварійні відключення запроваджено по всій території України, в тому числі і в Миколаївській області з 8:00 16 листопада 2022 року на термін до 3-х діб.

На даний час у Миколаївській області від електропостачання відключено 220 населених пунктів, 473 тис. споживачів.

Органи місцевого самоврядування та відділення філії Доманівського району АТ «Миколаївобленерго» не можуть вплинути на відключення електроенергії.

Для забезпечення нормальної життєдіяльності об’єктів інфраструктури не відключається та лінія електропостачання від якої заживлені лікарня, хлібзавод МЧС та АЗС.

Просимо всіх вжити відповідних заходів власної безпеки, зробити необхідний запас води та продуктів харчування на вказаний термін.

Доманівська селищна рада.