До уваги сільгосптоваровиробників!

Інформуємо, що продовольча та сільськогосподарська організація ООН (FAO) за фінансової підтримки Уряду Японії, розпочало збір заявок через Державний аграрний реєстр на отримання насіння кукурудзи та соняшника для підтримки малих фермерських господарств та інших сільськогосподарських виробників під час весняної посівної кампанії 2023 року з прифронтових областей

16:33:58 05.04.2023

До уваги жителів Доманівської громади!

19 квітня 2023 року у приміщені Доманівської селищної ради відбудеться виїзний прийом громадян голови Вознесенської районної ради Спартака Гукасяна.

09:17:44 05.04.2023

Запрошуємо жителів громади взяти участь у конкурсі "Благодійна Україна-2022"

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я Доманівської селищної ради повідомляє, що Всеукраїнська організація «Асоціація Благодійників України» приймає заявки для участі в Конкурсі «Благодійна Україна-2022», який проводиться з метою всебічної підтримки волонтерського та благодійного руху України, визнання українського волонтерства як унікального явища сьогодення.

15:08:33 04.04.2023

До уваги учнів та студентів Доманівської громади

Компанія "SEO.UA" оголошує про початок конкурсу для учнів та студентів українських навчальних закладів під назвою “Ми самі творимо своє майбутнє”. Переможець конкурсу отримає стипендію у розмірі 20000 гривень!

10:56:29 31.03.2023

Недільна кава з Бізнес Мережею Сільських Жінок

Громадська спілка «Бізнес Мережа Сільських Жінок» запрошує всіх охочих, а особливо жінок Доманівської громади, познайомитись та дізнатися більше про їх діяльність:  Поговоримо про міжнародні проєкти з кооперації та жіночого підприємництва, розкажемо про заплановані заходи, відповімо на ваші питання.

15:15:07 03.03.2023

До уваги жителів Доманівської громади!

Доманівська селищна рада повідомляє про  участь  в міжнародному гуманітарному проєкті від FAO (ООН) для покращення продовольчої  безпеки   вразливих категорій населення.  Допомога буде надана у вигляді 500 наборів  подрібненого  корму (пшениці та  кукурудзи) та білкової – мінеральної суміші  для  вирощування птиці (95 кг) і  свиней  (200 кг) на домогосподарство.

10:43:41 28.02.2023

До уваги жителів громади

Сьогодні, 5 січня о 9:40 запрошуємо жителів громади провести в останній шлях загиблого воїна - земляка Курчака Володимира Романовича, утворивши живий коридор у селищі Доманівка по вулиці Свободи від кільця до ринку. Герої не вмирають. Слава Україні! Героям Слава!

08:49:05 05.01.2023

Комендантська година діятиме в новорічну ніч, як і заборона на використання піротехніки

Шановні жителі Доманівської громади! Звертаємо вашу увагу, що комендантська година залишається без змін та діятиме на новорічну ніч з 00.00 до 5.00. Наголошуємо, запускати салюти, феєрверки та використовувати петарди під час дії воєнного стану заборонено. Під заборону потрапляють: феєрверки, бенгальські вогні, петарди тощо. Заборона стосується як фізичних, так і юридичних осіб, зокрема суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність у сфері ресторанного господарства, громадського харчування, розважальних закладів тощо.

11:46:18 30.12.2022