Недільна кава з Бізнес Мережею Сільських Жінок

Громадська спілка «Бізнес Мережа Сільських Жінок» запрошує всіх охочих, а особливо жінок Доманівської громади, познайомитись та дізнатися більше про їх діяльність:  Поговоримо про міжнародні проєкти з кооперації та жіночого підприємництва, розкажемо про заплановані заходи, відповімо на ваші питання.

15:15:07 03.03.2023

До уваги жителів Доманівської громади!

Доманівська селищна рада повідомляє про  участь  в міжнародному гуманітарному проєкті від FAO (ООН) для покращення продовольчої  безпеки   вразливих категорій населення.  Допомога буде надана у вигляді 500 наборів  подрібненого  корму (пшениці та  кукурудзи) та білкової – мінеральної суміші  для  вирощування птиці (95 кг) і  свиней  (200 кг) на домогосподарство.

10:43:41 28.02.2023

До уваги жителів громади

Сьогодні, 5 січня о 9:40 запрошуємо жителів громади провести в останній шлях загиблого воїна - земляка Курчака Володимира Романовича, утворивши живий коридор у селищі Доманівка по вулиці Свободи від кільця до ринку. Герої не вмирають. Слава Україні! Героям Слава!

08:49:05 05.01.2023

Комендантська година діятиме в новорічну ніч, як і заборона на використання піротехніки

Шановні жителі Доманівської громади! Звертаємо вашу увагу, що комендантська година залишається без змін та діятиме на новорічну ніч з 00.00 до 5.00. Наголошуємо, запускати салюти, феєрверки та використовувати петарди під час дії воєнного стану заборонено. Під заборону потрапляють: феєрверки, бенгальські вогні, петарди тощо. Заборона стосується як фізичних, так і юридичних осіб, зокрема суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність у сфері ресторанного господарства, громадського харчування, розважальних закладів тощо.

11:46:18 30.12.2022

Шановні жителі Доманівської громади!

Доманівська селищна рада не може вплинути на відключення електроенергії у населених пунктах громади. Аварійні та стабілізаційні відключення електроенергії здійснює АТ «Миколаївобленерго». Всі перемовини з енергопостачальниками: Доманівською філією, керівництвом Вознесенського відділу не принесли позитивного результату. Графік відключення по фідерам Доманівської громади надає головний інженер нашої Доманівської філії. Просимо за поясненнями звертатись в Доманівську філію АТ «Миколаївобленерго». Роз’яснення надає головний інженер Михайло Кривов`язенко тел. 0504939519.

15:10:26 02.12.2022

З 1 грудня комендантська година на Миколаївщині буде з 00:00 до 05:00

З 1 грудня, у Миколаївській області, крім територій територіальних громад, зазначених нижче, запроваджується комендантська година та встановлюється спеціальний режим світломаскування в режимі повного затемнення з 00:00 до 05:00.  У населених пунктах Горохівської сільської територіальної громади та Снігурівської міської територіальної громади з 1 грудня 2022 року запроваджується комендантська година та встановлюється спеціальний режим світломаскування в режимі повного затемнення з 18:00 до 06:00. Відповідні зміни затверджені  розпорядженням начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма від 29.11.2022 № 439-р. Дотримуйтеся правил комендантської години.

08:29:55 01.12.2022