До уваги жителів Доманівської громади!

Дата: 28.02.2023 10:43

Доманівська селищна рада повідомляє про  участь  в міжнародному гуманітарному проєкті від FAO (ООН) для покращення продовольчої  безпеки   вразливих категорій населення.  Допомога буде надана у вигляді 500 наборів  подрібненого  корму (пшениці та  кукурудзи) та білкової – мінеральної суміші  для  вирощування птиці (95 кг) і  свиней  (200 кг) на домогосподарство.

До вразливих категорій належать внутрішньо переміщені особи, в кого постраждале житло, повернулися з евакуації, багатодітні родини, вагітні  або  годуючі  жінки, люди з обмеженими можливостями, батьки одинаки або інші літні особи 65+ з  низьким доходом на домогосподарство та  обгрунтуванням потреби у допомозі.

По населених пунктах  громади списки доручено сформувати старостам. Мешканці сіл Забари, Зброшкового, Чорталки  та Доманівки, які  відносяться до цих категорій  та дійсно вирощують у своєму домогосподарстві  птицю, свині  просимо попередньо  надати інформацію      у відділ  економіки, розвитку сільських територій та земельних відносин Доманівської селищної ради за телефоном - 0508022393.