Привітання Доманівського селищного голови з Днем молоді

Дата: 27.06.2021 07:34

Фото без описуШановна молодь Доманівської громади!
Молодість — це світанок життя, це романтика, це світлі мрії про майбутнє, нескінчений молодечий запал. Сучасні, освічені й перспективні, ви — сьогодення нашої громади та України.

Саме ви, молоде покоління, завтра візьмете на себе відповідальність за долю старшого покоління, наш край, нашу Батьківщину та її подальший розвиток.
Нехай ваші енергія, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у суспільній діяльності, бізнесі, політиці, на виробництві, в спорті й мистецтві. Ставайте взірцем успішних людей. Подавайте приклад в усьому.
Адже молоді належить весь світ!
Бажаю всім молодим землякам — творчої енергії, успіхів, ясних цілей та завзятості в отриманні знань, активної життєвої позиції. Залишайтеся молодими, любіть життя! Прагніть до нових перемог і звершень. Зі святом!

Доманівський селищний голова   Віктор ВЛАСЮК.