Інформаційна сторінка відділу соціального захисту, охорони здоров'я Доманівської селищної ради

Інформація для внутрішньо переміщених осіб

Для отримання державної соціальної підтримки (пільг, державних допомог або житлових субсидій)  внутрішньо переміщені особи можуть звертатися відповідно до чинного законодавства із заявою та необхідними документами до уповноваженої посадової особи сільської  ради, посадової особи центру надання адміністративних послуг за місцем свого фактичного перебування.

16:16:38 21.07.2022

Оголошення

Ліквідаційна комісія з реорганізації Центру соціальних служб Доманівської селищної Доманівської селищної ради шляхом приєднання до комунального закладу «Центр надання інтегрованих послуг» Доманівської селищної ради повідомляє, що вимоги кредиторів приймаються протягом двох місяців з дати опублікування оголошення.

10:06:52 10.02.2022

Внутрішньо переміщених особи, які проживають на території Доманівської селищної ради зможуть скористатися пільговим кредитом для придбання житла

Миколаївським регіональним управлінням Держмолодьжитла найближчим часом розпочнеться реєстрація внутрішньо переміщених осіб, які не мають у власності житла на території України (крім житла, розташованого на непідконтрольній території) для надання пільгових іпотечних кредитів.

16:20:32 10.06.2021

До уваги громадян!

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я Доманівської селищної ради надає:

13:29:13 31.05.2021

Запитання - відповіді щодо нового механізму призначення і нарахування субсидій на житлово-комунальні послуги

Нові правила призначення і нарахування субсидій викликають багато запитань у існуючих та потенційних отримувачів. Міністерство соціальної політики України відібрало питання, що найчастіше зустрічаються, і підготувало вичерпні відповіді.

09:33:10 31.05.2021

До уваги учасників бойових дій та членів їх сімей! Запрошуємо на літній відпочинок та оздоровлення!

З метою належної організації оздоровлення та відпочинку учасників бойових дій, та членів їх сімей відділ соціального захисту та охорони здоров’я Доманівської селищної ради повідомляє таке.

16:46:19 26.05.2021