Повідомлення про конкурс

Дата: 02.02.2023 15:56

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови КМУ від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців»,  відділ економіки,  розвитку сільських територій та земельних відносин   Доманівської селищної ради

Оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

1.Завідувач сектору господарського обліку та земельних відносин відділу

Загальні вимоги до кандидата: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування  не нижче ступеня спеціаліста  за напрямом підготовки «юрист» або «облік та аудит» або «економіка».

Знання Конституції України, законодавства стосовно служби в органах місцевого самоврядування, Закону України «Про запобігання корупції», Податкового кодексу в частині справляння місцевих податків та зборів.

Дотаткові вимоги до компетентності: наявність організаційних, комунікативних, аналітичних здібностей та навичок,  орієнтованість на результат, уміння  готувати  аналітичні матеріали, тактовність, відповідальність та дисциплінованість

2. Головного спеціаліста- юриста  відділу

Загальні вимоги до кандидата: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування  не нижче ступеня спеціаліста  за напрямом підготовки: «юрист».

Стаж роботи  на державній службі чи в органах місцевого самоврядування не менше  2-ти років.

Знання Конституції України, законодавства стосовно служби в органах місцевого самоврядування, Законів України «Про запобігання корупції», « Про звернення громадян» та  земельного законодавства.