Дата: 23.06.2022 17:12

Фото без опису23-24 червня 2022 р. відбулася XІV Науково-практична онлайн-конференція«ПРОЄКТУВАННЯ РОЗВИТКУ ТА ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНОГО СУПРОВОДУ ОБДАРОВАНОЇ ОСОБИСТОСТІ В УМОВАХ ВІЙСЬКОВОГО СТАНУ» https://drive.google.com/.../1BEYjjd3YaUEcT3ybWif.../view...
Це традиційна конференція, яка проводиться постійно починаючи з 2008 року згідно з планами роботи НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ.

Організаторами конференції в цьому році є: Інститут обдарованої дитини НАПН України, ДЗВО «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ» НАПН УКРАЇНИ, ЛІЦЕЙ «УСПІХ» ДОМАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.
Мета конференції: обмін досвідом і виявлення інноваційних підходів в контексті розв’язання проблем проєктування розвитку обдарованої особистості, проведення психолого-педагогічного супроводу в онлайн-режимі з використанням хмарного сервісу "Універсал-онлайн", підготовки педагогічних працівників для роботи з обдарованими дітьми.
Наукова тематика конференції:
- проєктування розвитку обдарованості учня в системі взаємодії учасників освітнього середовища в умовах віського стану;
- підготовка педагогічних працівників до роботи з обдарованими дітьми в системі післядипломної педагогічної освіти;
- комплексна соціально-психолого-педагогічна діагностика обдарованості;
- моніторинг інтелектуального розвитку обдарованої особистості в онлайн-режимі;
- педагогічна підтримка науково-дослідницької діяльності учнів;
- соціальна адаптація обдарованих учнів в умовах інформаційно-освітнього середовища;
- психологічні та педагогічні аспекти професійного самовираження творчої особистості в умовах профілізації сучасної школи.