Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області відділ обслуговування громадян № 7

Фізична ідентифікація внутрішньо переміщених осіб

Фізична ідентифікація внутрішньо переміщеної особи (далі - ВПО), яка одержує пенсію через поточний рахунок в установі акціонерного товариства “Державний ощадний банк України”, проводиться кожні шість місяців з дня проведення попередньої фізичної ідентифікації.

14:39:21 25.07.2024

Як подати онлайн-заяву про надання соціальної послуги натуральної допомоги

Соціальна послуга натуральної допомоги надається людині, потерпілій внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, шляхом виплати щомісячної грошової компенсації вартості заходів, необхідних для надання соціальної послуги натуральної допомоги (Порядок організації надання деяких соціальних та медичних послуг потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 28.04.2023 № 438).

17:04:12 23.07.2024

З липня Пенсійний фонд України виплачує нові види допомог

З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати деяким категоріям осіб, які мають особливі та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, або працюють у спеціальних умовах: одноразову грошову винагороду особам, яким надано звання Герой України за здійснення визначного геройського вчинку.

15:30:37 15.07.2024

Розширено функціонал кабінету страхувальника на вебпорталі Пенсійного фонду України

На виконання постанови Уряду від 05.06.2024 № 650 "Деякі питання бронювання військовозобов'язаних під час воєнного стану" Пенсійним фондом України забезпечено інформаційну взаємодію між реєстром застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування (РЗО) та Єдиним державним реєстром призовників, військовозобов'язаних та резервістів.

08:56:28 08.07.2024

Про забезпечення одноразової виплати особам, яким присвоєно звання Герой України за здійснення визначного геройського вчинку, або членам їх сімей

З 01 липня 2024 року Пенсійним фондом України проводиться виплата одноразової грошової винагороди особам, яким присвоєно звання Герой України за здійснення визначного геройського вчинку, або членам їх сімей (далі — грошова винагорода).

08:30:59 05.07.2024

Як ветерану війни подати заяву про взяття на облік і надання пільг за експериментальним проєктом онлайн

В Україні триває експериментальний проєкт, який спрощує ветеранам війни процедуру звернення за пільгою на оплату житлово-комунальних послуг (ЖКП) (постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2023 № 1395 "Про реалізацію експериментального проєкту з удосконалення порядку взяття на облік ветеранів війни і надання їм пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу").

16:17:34 04.07.2024

Призначення та виплата допомоги на поховання застрахованої особи або особи, яка перебувала на її утримані

Частиною першою статті 13 Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” від 23.09.1999 № 1105 (в редакції Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” та Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”” від 21.09.2022 № 2620-IX (далі - Закон № 2620) встановлено, що за страхуванням у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності надається у тому числі такий вид страхової виплати як допомога на поховання (крім поховання пенсіонерів, безробітних та осіб, які померли внаслідок нещасного випадку на виробництві).

10:06:11 01.07.2024