Українcько-польський проект «Використання евалюації в процесі ефективного управління об’єднаною громадою»

Запрошення Доманівської селищної ради до участі в українcько-польському проекті

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Доманівську ОТГ відібрали до участі в польському проекті „Застосування евалюації в процесі ефективного управління об’єднаною громадою”! Заявки на участь подали 45 громад з 12 регіонів України. Засідання конкурсної комісії відбулося у Варшаві 23 червня 2017 року. Ретельно проаналізувавши надіслані заявки, комісія вирішила запросити до участі в проекті 8 громад з таких областей: Дніпропетровської, Запорозької, Миколаївської, Сумської, Полтавської, Чергнігівської. Доманівська громада - одна з  восьми новостворенних об`єднаних територіальних громад  України!

У рамках проекту будуть проведені заходи на тему ролі евалюації в плануванні та управлінні делегованими державними повноваженнями; розглянуті такі теми: освіта в громаді (принципи організації освітнього процесу, фінансування освіти; евалюація в школі); роль евалюації в проектах Європейського фонду регіонального розвитку; евалюація ринку праці; громадський бюджет; комунальні підприємства громади, вплив громадських консультацій на завдання, які виконуються громадою. Проект включатиме навчальну поїздку до Польщі (Варшава), а також евалюацію вибраного завдання, яке реалізується громадою. Евалюацію проведе група українських евалюаторів разом з польськими експертами. Проект реалізується Фондом Демократичне Товариство Схід спільно з Східноукраїнським центром громадських ініціатив та фінансується програмою «Підтримка демократії», яка у 2017 р. фінансується з польської програми співробітництва в цілях розвитку Міністерства закордонних справ РП.