В Доманівці розпочата робота з розробки Стратегії розвитку об`єднаної громади

Дата: 27.06.2017 17:51

Фото без опису В рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)" відбувся перший візит експертної групи. У ході зустрічі Доманівський селищний голова Олексій Дога, працівники апарату та виконавчого комітету обговорили шляхи формування ОТГ, потенціал громади та питання, які потрібно вирішити першочергово. Пшемислав Фенрих (Фундація розвитку місцевої демократії, Щецин, Польща), Оксана Колісник, Магдалена Братко (МГО “Інститут демократії імені Пилипа Орлика”, Черкаси, Україна) розповіли про етапи та особливості проведення діагностичного аналізу громади.