Дата: 24.11.2017 20:48

24 листопада свій 90 річний ювілей відзначила ветеран праці Валентина Володимирівна Мацимох з Доманівки.
Гамірно в затишному домі: гостей зустрічає привітна бабуся. Емоції переповнюють душу господині, адже зі словами привітань до ювілярки завітали перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Фалько, заступник Доманівського селищного голови Ірина Святченко, начальник загального відділу Ірина Міхенько та завідувач сектору з питань внутрішньої політики, зв'язків з громадськими організаціями та ЗМІ апарату райдержадміністрації Володимир Ронжин.
Привітавши ювілярку, гості мали нагоду поспілкуватися з жінкою, якій довелося з гідністю пройти нелегкий життєвий шлях. Іменинниця пережила важкі часи двох голодоморів та румунсько-фашистську окупаційну владу 1941-1944року. Валентина Володимирівна юною пішла працювати, закінчила свою трудову діяльність у колгоспі ім. Котовського. Згадуючи своє життя у Шварцовому (колишній хутір Новий) ювілярка передала привіт своєму колишньому сусіду – учаснику бойових дій Дудару Анатолію Терентійовичу.
На комплімент від гостей про чудовий вигляд, Валентина Володимирівна відповіла з посмішкою – це все завдяки моїм дітям, які мене доглядають і дбають про мене, адже моя сім’я - це моя гордість. Ювілярка виховала двох дітей, має 3 онуків та 2 правнуків.
Шановна Валентино Володимирівно, живіть довго, в щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї. Великого Вам Божого благословення!