Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Шановні доманівці та жителі громади!

Прийміть щирі вітання з Днем Державного Прапора та святом незалежності України!

       З того часу, як над країною офіційно було піднято синьо-жовтий прапор, ми переживали кризи та підйоми, втрати й здобутки. Сьогодні Україна впевнено заявляє про себе на світовій арені, демонструє готовність до перетворень, а Державний Прапор – як символ свободи, єднання та слави нашої країни – уособлює прагнення та надії українського народу на краще майбутнє.

День Незалежності України  з кожним роком стає все більш зворушливим і хвилюючим. До цих пір ми не надто задумувалися та цінували такі поняття як Незалежність, Воля і Свобода. Але зараз, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, коли кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір, значення цих слів назавжди змінилося для кожного українця.  

Дорогі доманівці, від усього серця бажаю, щоб ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого прапору: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Наснаги вам, здоров'я, добробуту і щастя кожній родині.

Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі. Нехай кожен день додає нам енергії для нових звершень на благо України!

 

Слава соборній незалежній Україні!!!

 « повернутися до списку новин