Проведено робочу зустріч щодо будівництва житлових будиночків

Дата: 14.10.2024 10:29

Доманівською селищною радою 04.06.2024 року  підписано Меморандум про співпрацю з «Фондом Відбудови України», який фінансується урядом Королівства Данії. Проєктом передбачено будівництво  шести  одноквартирних житлових будинків садибного типу, для проживання, внутрішньо переміщених осіб, які втратили житло або пошкоджене житло.

Фондом Відбудови України проведено тендер та укладено договори на виконання підрядних робіт з ТОВ «Карпати Буд Каркас».

В Доманівській селищній раді 10.10.2024 відбулася робоча зустріч  керівника групи проєкту будівництва Фонду з підрядником ТОВ «Карпати Буд Каркас». На місці оглянуто земельні ділянки, для будівництва фундаментів, прилеглу територію,  розроблено та  затверджено графіки будівництва.