Знову тяжка втрата для нашої громади.

Дата: 03.10.2024 15:22

Небесне військо поповнив ще один наш ГЕРОЙ, ШИНКАРЕНКО Дмитро Вікторович, 29.10.2001 року народження, житель селища Доманівка.

Залишаючись до останнього подиху відданим Військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконуючи військовий обов'язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність, загинув 29.11.2023 року під час виконання бойового завдання на території Серебрянського лісництва на Луганському напрямку.

У скорботі схиляємо голови, поділяючи біль непоправної втрати разом із рідними та вшановуючи світлу пам’ять гідного сина України, який до останнього подиху був вірним важкому та водночас почесному обов’язку захисника Батьківщини.

Про дату та час поховання буде повідомимо додатково.

Вічна памʼять Герою!