Якщо власник авто в розшуку, перереєстрація транспортного засобу неможлива – сервісні центри МВС

Дата: 24.09.2024 14:29

До сервісного центру МВС Миколаєва звернулася  мешканка Херсону для перереєстрації автомобіля KIA RIO за договором купівлі продажу що оформлений суб’єктом господарювання.

Під час перевірок за наявними базами встановлено, що власник автівки знаходиться в розшуку.

Реєстраційні дії зупинені, а всі матеріали передані працівникам поліції, що прибули на виклик пильного адміністратора.

Тож не буде зайвим нагадати, що купуючи вживане авто –укладайте договір купівлі-продажу безпосередньо в сервісному центрі МВС за присутності продавця і покупця.

Сервісні центри МВС Миколаївщини