Доманівська громада
Миколаївська область, Вознесенський район

Вітаємо з 25-ти річним ювілеєм!

Дата: 07.06.2024 16:09
Кількість переглядів: 264

Рівно 25 років промайнуло з того дня як перші діти з обмеженими можливостями перетнули поріг  Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю "Промінець".

За ці роки реабілітацію пройшли 1114 дітей, з них 286 дітей мають  вже середню та вищу освіту. На даний час – 19 дітей отримують психолого-педагогічні, соціальні та фізичні послуги.

Від початку роботи керівництво та персонал закладу зробило своєю метою досягнення максимального результату у допомозі дітям з особливими потребами розвинути свої здібності та потенціал, щоб вони могли жити повноцінним і незалежним життям. Слід відзначити директора центру Мороз Наталю Петрівну, яка від початку заснування закладу турбується про своїх підопічних. Також заслуговують на подяку вчителі-реабілітологи, які віддавали своє тепло дітям понад 10 років – Кіпняк Л.Г., Кулішова О.І. та Бібік І.С. та теперішні вчителі Федосеєнко  Ж.Є і Луценко І.В.

Дякуємо за професіоналізм, наполегливість, небайдужість у роботі, турботу про наших особливих діток. Шани та поваги Вам на довгі роки життя.

Фото без описуФото без описуФото без опису