Відбувся третій тур Дитячої волейбольної ліги " Gorgona-2010"

Дата: 29.04.2024 16:27

28 квітня 2024 року в м.Кропивницький Кіровоградської області відбувся третій тур Дитячої волейбольної ліги " Gorgona-2010". Волейболістки Доманівської ДЮСШ ( учні Маринівського ліцею "Лідер" Доманівської селищної ради), тренер Карпінець Василь, зіграли дві гри. В першій з них зустрілися з командою ДЮСШ м.Бобринець Кіровоградської області. Підсумковий рахунок гри говорить про явну перевагу наших юних волейболісток над суперницями 3:0 (25:15,25:11,25:9). В хорошому настрої наші вихованці підійшли до вирішальної гри групового етапу змагань - поєдинку з місцевою командою "Горгона-2010". Для виходу до основного фіналу, нашим гравчиням необхідна була перемога з будь- яким рахунком. І не дивлячись на те, що суперниці вважалися явними фаворитками, до того ж на рік старшими від Маринівських волейболісток, перемогу було здобуто. Знову 3:0, на користь Доманівської ДЮСШ, але перемога далась на багато важче - 25:20,25:17,25:21. Кращими гравцямм, в першій грі визнано капітана команди Бурдейну Ілону, в другій грі - зв'язуючу Пацалу Олену. Обоє гравців отримали призи від організаторів змагань. Отже, в осному фіналі розіграють звання чемпіонок Дитячої ліги "Горгона - 2010" три команди, а саме: Миколаївська ДЮСШ 1, Новоархангельська ДЮСШ та Доманівська ДЮСШ. Фінал заплановано на 11 травня 2024 року. Далі буде...