Відбувся традиційний Кубок Доманівської ДЮСШ з волейболу серед дівчаток

Дата: 29.04.2024 16:24

27 квітня 2024 року в спортивному комплексі села Маринівка відбувся традиційний Кубок Доманівської ДЮСШ з волейболу серед дівчаток 2011 року народження на призи спонсора команди Зозулинського О.В. На запрошення організаторів спортивного свята відгукнулися та взяли участь такі команди: КЗ Южноукраїнська ДЮСШ, Первомайська ДЮСШ, Миколаївська ДЮСШ 5 та Доманівська ДЮСШ ( учні Маринівського ліцею "Лідер" Доманівської селищної ради). Відкрилися змагання традиційним Парадом-відкриття, право підняти Державний Прапор України надано капітанам команд. Директор ДЮСШ Власюк В.Д. вручив ПОДЯКУ тренеру - викладачу Карпінцю Василю від Миколаївського відділенні (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України за вагомий внесок у розвиток фізичного виховання серед учнівської молоді Миколаївської області.Волейбольні ігри були цікавими, насиченими спортивними емоціями, поразками та перемогами....Всі учасники змагань показали високий рівень спортивної підготовки та дисципліни. В результаті зіграних ігор місця розподілилися таким чином: І місце посіла команда волейболісток Доманівської ДЮСШ ( с . Маринівка), ІІ місце - Миколаївська ДЮСШ 5, ІІІ місце - КЗ Южноукраїнська ДЮСШ, ІV місце - Первомайська ДЮСШ. Команди-переможці були нагороджені грамотами, медалями та розіграний головний Кубок. В номінації "Кращий гравець" з кожної команди було відзначено гравця, які були нагороджені призами та солодощами. Спортивне свято було проведено на високому організаційному рівні.