Відкрита першість з гандболу серед учнів спортивних шкіл

Дата: 29.04.2024 16:18

26 квітня 2024 року в Доманівській дитячо - юнацькій спортивній школі відбулася відкрита першість з гандболу серед учнів спортивних шкіл ( юнаків та дівчат) 2007-2008 та 2010-2011 років народження. У змаганнях взяли участь команди Веселинівської, Кривоозерської, Братської, Доманівської дитячо-юнацьких спортивних шкіл та учні Лісогірського ліцею Мигіївської ОТГ. Розпочалися змагання Парадом - відкриттям, право підняти Державний Прапор України надано капітанам команд....Директор Доманівської ДЮСШ Володимир Власюк привітав учасників змагань та вручив ПОДЯКИ Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України за вагомий внесок у розвиток фізичного виховання та спорту серед учнівської молоді Миколаївської області тренерам- викладачам Доманівської ДЮСШ Дашку В'ячеславу, Дерев'янку Ігорю та директору Веселинівської ДЮСШ Щербині Валерію.

В результаті зіграних ігор місця розподілилися таким чином: серед юнаків 2007-2008 р.н. перше місце посіли вихованці Доманівської ДЮСШ, друге місце дісталося учням Лісогірського ліцею Мигіївської ОТГ; серед дівчаток старшої вікової групи - І місце посіли вихованки Веселинівської ДЮСШ, друге місце вибороли Лісогірські ліцеїстки Мигіївської ОТГ, третє дісталося Кривоозерським дівчаткам; серед молодшої вікової групи: перше місце посіла Веселинівська ДЮСШ, друге місце виборола Доманівська ДЮСШ, третє місце дісталося Братській ДЮСШ. Переможці змагань були нагороджені Кубками та грамотами відповідного зразка Миколаївського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.