Про надання посівного матеріалу

Дата: 19.03.2024 14:28

Фото без описуДоводимо до відома агровиробників, що Продовольча та сільськогосподарська організація Об'єднаних націй (ФАО) у співпраці з Міністерством аграрної політики та продовольства України надасть насіння сої та соняшника  малим та середнім фермерським господарствам та сільгоспвиробникам, земельні угіддя яких становлять від 10 до 500 гектарів.

Загалом допомога буде надана 3000 виробникам із Чернігівської, Донецької, Дніпропетровської, Харківської, Херсонської, Миколаївської, Сумської та Запорізької областей. Для отримання допомоги від ФАО необхідно зареєструватись на участь у програмі через Державний аграрний реєстр (ДАР) https://www.dar.gov.ua/.

Кінцевий термін прийому заявок – 24 березня 2024 року.

Після обробки та аналізу всіх отриманих заявок відібрані учасники програми отримають підтвердження допомоги через ДАР та будуть повідомлені про час та місце отримання допомоги. Надане насіння господарствах потрібно буде самостійно забрати зі складу.

Зверніть увагу, що подання заявки не є гарантією отримання допомоги.