Дата: 19.03.2024 14:27

Центр надання адміністративних послуг Доманівської селищної ради  оголошує конкурс на заміщення вакантних посад адміністратора, головного спеціаліста-бухгалтера

В И М О Г И

до кандидатів на заміщення вакантної посади  адміністратора Центру надання адміністративних послуг Доманівської селищної  ради

- громадянство України;

- вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, за спеціальністю правознавство;

- досвід роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 3 років;

- вільне володіння державною мовою;

- стаж роботи у сфері права не менше трьох років або на посаді адміністратора не менше одного року.

Основні функціональні обов’язки адміністратора:

Надає суб’єктам звернень інформацію та консультацію щодо вимог та порядку надання адміністративних послуг, надає адміністративні послуги та приймає від суб’єктів звернень документи, необхідні для надання адміністративних послуг, здійснює їх реєстрацію та подає документи (їх копії) відповідним суб’єктам надання адміністративних послуг, здійснює реєстрацію, зняття з реєстрації місця проживання, перебування осіб в Україні, вносить відомості про реєстрацію місця проживання/перебування у відповідний документ, вносить відомості до реєстрів мешканців Доманівської селищної ради, надає довідки: про реєстрацію місця проживання; про зняття з реєстрації місця проживання; про реєстрацію місця перебування; про склад сім'ї або зареєстрованих у житловому приміщенні, Забезпечує представництво у судових установах з питань, що відносяться до його компетенції. Здійснює інші функції, визначені Законом України "Про адміністративні послуги".

В И М О Г И

до кандидатів на заміщення вакантної посади  головного спеціаліста-бухгалтера Центру надання адміністративних послуг Доманівської селищної  ради

- громадянство України;

- вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, за спеціальністю бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльності;

- досвід роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 10 років;

- вільне володіння державною мовою;

- стаж роботи на посаді бухгалтера або головного бухгалтера бюджетних установ не менше 3  років.

Основні функціональні обов’язки головного спеціаліста-бухгалтера:

Організує контроль за відображенням на рахунках бухгалтерського обліку всіх господарських операцій, забезпечує складання на основі даних бухгалтерського обліку фінансової та бюджетної звітності підприємства, забезпечує перерахування податків та зборів, передбачених законодавством, проводить розрахунки з іншими кредиторами відповідно до договірних зобов'язань,  здійснює контроль за раціональним та ефективним використанням матеріальних, трудових та фінансових ресурсів, організовує роботу з діловодства, веде встановлену звітно-облікову документацію, готує державну статистичну звітність з кадрових питань, здійснює облік військовозобов’язаних і призовників серед персоналу Центру надання адміністративних послуг Доманівської селищної ради, забезпечує бронювання військовозобов’язаних, забезпечує контроль за станом військового обліку військовозобов’язаних і призовників.

Умови оплати праці:

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів».

Заяви приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Детально з умовами конкурсу можна ознайомитись за адресою: смт. Доманівка, вул. Центральна, буд. 48, тел.9-17-72.