Друга річниця початку повномасштабного вторгнення росії на територію України

Дата: 24.02.2024 09:06

Фото без опису24 лютого 2022 року – мабуть найважчий день в історії незалежної України. Коли не просто почалася війна… День, коли було зруйновано спокій і благодать на нашій благословенній Батьківщині. День, коли горіло і небо, і земля. Зранку сталися перші вибухи від ракет і перші російські танки відкрито заїхали на території суверенної України. Це день, який розділив життя українців на «до» та «після».

Український народ протягом двох років продовжує демонструвати світові приклади мужності, стійкості, сміливості, кмітливості та єдності перед жорстоким ворогом.

Наші захисники і захисниці щодня роблять все можливе для Перемоги України. За два роки повномасштабної війни Україна завдала чималих втрат Росії як в живій силі, так і в озброєнні та ворожій техніці.

Однак, за два роки війни російські загарбники відібрали життя у чималої кількості українців.

Шануємо тих хто загинув за нашу свободу та памʼятаємо невинних жертв російської агресії.

З вірою в серці та незламністю духом ми обов’язково переможемо

Слава Україні!