Бригада лікарів МБФ «Альянс громадського здоров’я» відвідали Доманівську громаду

Дата: 22.02.2024 13:34

За ініціативи Доманівського селищного голови Віктора Власюка 21 лютого в с. Володимирівка та с. Щасливка відбувся прийом бригадою лікарів мобільної клініки, яка укомплектована медичним обладнанням, тестами та ліками, МБФ «Альянс громадського здоров’я». На огляд до медиків звернулося 89 мешканців нашої громади,  яким було надано діагностичні послуги ( зроблено аналіз крові на гемолітичному аналізаторі 20 парамітрів, електрокардіограму) після чого отримали консультації лікарів та безкоштовні ліки по призначенню. Прийом проводили  терапевти та лікарі вузької спеціалізації ЛОР та вірусолог-інфекціоніст.

Ми  дуже вдячні команді лікарів МБФ «Альянс громадського здоров’я»  за надану допомогу мешканцям нашої громади в таку нелегку годину. Бажаючих пройти огляд та отримати кваліфіковані  консультації  дуже багато, тому сподіваємось на подальшу співпрацю з МБФ «Альянс громадського здоров’я».