ЗВІТ про роботу старости Зеленоярського старостинського округу Доманівської селищної ради Пасніченко Наталії Іванівни за 2022 рік

Дата: 22.12.2023 10:41

Керуючись Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Статутом Доманівської об’єднаної територіальної громади, Регламентом селищної ради, Положенням про старосту села та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок його діяльності та взаємовідносинами з Доманівською об’єднаною громадою звітую про роботу старости Зеленоярського старостинського округу Доманівської селищної ради за січень – грудень 2022 року.

В населених пунктах нараховується 738 дворів, чисельність наявного населення сіл Зелений Яр,Вікторівка,Зелений Гай, Коштове, Богданівське, Новолікарське станом на 01.01.2022 року складає 1683 осіб, з них:

- особи дошкільного віку – 89 ,

- шкільного віку – 237 ,

- працездатні – 971 ,

- пенсіонери – 383.

Міграційний рух населення в 2022 році:

- прибули – 2, вибули – 4 осіб.

Народилося – 5 дітей, померло –26 осіб.

На території сіл проживають:

• 24 багатодітних сімей;

• 9 учасників війни ( працівників тилу);

• 1 учасник ліквідації аварії на ЧАЕС;

• 1 воїн-інтернаціоналіст;

• 8 дітей – інвалідів;

• 2 сім”ї загиблих воїнів.

Трьома соціальними працівниками обслуговується 10 одиноких пристарілих громадян, які потребують стороннього догляду.

В селі Зелений Яр працює філія ліцею « Перспектива» Доманівської селищної ради, яку відвідують 30 учнів, Зеленоярський дитячий садочок «Сонечко» Доманівської селищної ради , Зеленогайський дитячий садочок

« Веселка» , в Кузнецівській школі навчаються 24 учні, діти з сіл Вікторівка, Зелений Гай, Зелений Яр, працює 3 сільських клуби в селах Вікторівка, Зелений Гай та Зелений Яр .

На сьогодні працює дві сільські бібліотеки, які забезпечені читальними та довідковими матеріалами, проводяться інформаційні та дитячі масові заходи, ще працюють три поштові відділення зв’язку, 2 фельдшерських пункти, 16 фермерських та селянських господарств, одноосібників - 258 землекористувачів .

На території сіл працюють 8 приватних магазинів, працює три заготівельних пункти по збору лишків молока від населення.

На території села є три церкви:

- Зеленогайська Українська православна церква  Київського патріархату Святих Петра та Павла ( храмове свято 12 липня);

- Зеленоярська Православна церква Святого Іллі ( храмове свято 2 серпня);

- Коштівська Правовславна церква Святої Марії Магдалени ( храмове свято 4 серпня).

Медичну допомогу населенню надають 2 фельдшерсько-акушерські пункти сіл Зелений Яр та Вікторівка.На даний час заклади забезпечені холодильниками, медикаментами для надання невідкладної допомоги, мають пічне та електричне опалення.

За цей проміжок часу:

- видано 606 довідок різного характеру у межах наданих повноважень;

- вчинено нотаріальних дій - 54;

- оформлено 107 справ громадянам на отримано житлової субсидії;

- оформлено 47 справ надання матерям різного виду допомоги;

- оформлено 25 справ на отримання пільги працівникам охорони здоров’я та працівникам освіти;

- оформлено 81 справу по взяттю на облік внутрішньо-переміщених осіб , із яких на 58 оформлено грошову допомогу;

- брала участь у засіданнях виконавчого комітету та сесій селищної ради, виконувала доручення селищної ради, її виконавчого комітету, селищного голови, інформувала їх про виконання доручень;

- здійснюю особистий прийом громадян;

- забезпечується військовий облік військозобов’язаних на території сіл;

- здійснюється облік , ведення , зберігання погосподарських книг;

- за кошти з бюджету селищної ради з участю жителів округ неодноразово проводились благоустрої сіл. Пофарбовано пам’ятник загиблим в роки другої світової війни ;

- приймаю від жителів старостинського округу заяви, прохання, адресовані посадовим особам селищної ради та передаю їх за призначенням.

Староста Зеленоярського старостинського округу                                            Наталія Пасніченко