Підведення підсумків реалізації проєкту «Спец. програма підтримки східної України (підконтрольні Уряду території)/ EU4ResiliendRegions», який співфінансується Європейським Союзом та впроваджується Німецьким товариством Міжнародного співробітництва

Дата: 21.12.2023 16:55

Фото без описуДо громади завітали національний радник проєкту Андрій Яндюк та радник проєкту Тетяна Гвоздь. Вони відвідали Доманівську багатопрофільну лікарню, Центр психологічного розвантаження, ЦНАП, цікавились ефективним використанням обладнання отриманого в рамках міжнародної технічної допомоги. Зустрілися з партнерами проєкту нашої громади. Тетяна Гвоздь доповіла, що діяльність Проєкту була спрямована на підвищення якості та доступності адміністративних, медичних та соціальних послуг у громаді.

Так заклади медицини нашої громади отримали міжнародну технічну допомогу на суму 4млн.734тис.грн.

КНП «Доманівська багатопрофільна лікарня»- 3936,3 тис.грн.

-автономна модульна котельна, вартістю 2,8 млн.;

-генератор, потужністю 30 кВт- 258,8 тис.грн.;

-система очистки води «Оазис»;- 165969,7тис.грн.

-сучасний хірургічний стіл-281,1тис.грн.;

-гінекологічний кабінет з новими меблями та сучасним медичним обладнанням - 386,6 тис.грн.;

- 4 павербанки – 3,8 тис.грн.

-інструменти та засоби гігієни- 40 тис.грн.

І найголовніше, розпочався капітальний ремонт даху, ремонт першого поверху поліклінічного відділення з облаштуванням сучасного Кол-центру на загальну суму 6,5 млн.грн.

КНП «Доманівський центр первинної медико-санітарної допомоги»:-798,3 тис.грн.

мобільний апарат УЗІ-158,2 тис.грн.

мобільний комплекс моніторингу  показників стану здоровя  195.9 тис.грн.

2 комплекта офісної комп’ютерної техніки- 129,7 тис.грн.,

мобільну зарядну  станцію – 65,9 тис.грн.

генератори (2шт.)  179,9тис.грн.

аптечки парамедиків-60,8 тис.грн;

павербанки, інструменти та засоби гігієни.-7,9 тис.грн.

Міжнародну технічну допомогу отримали і заклади соціального захисту громади.

Відділення для постійного та тимчасового проживання людей похилого віку:- 526,8тис.грн

ліжка, матраци, постіль, підйомник для маломобільних людей, комп’ютерна техніка та сучасний смарт телевізор, генератор, реабілітаційні засоби  та  засоби гігієни;

Центру реабілітації дітей з інвалідністю «Промінець»:-88,4 тис.грн. комплект комп’ютерної техніки, генератор, засоби гігієни .

Центр надання інтегрованих соціальних послуг : 784,4 тис.грн

Реабілітаційне обладнання, генератор, мобільна станція, електовелосипеди для соціальних робітників, засоби гігієни.

Створено Кімнату психосоціальної підтримки.  Партнери придбали меблі, техніку, все необхідне обладнання, навчили молодих психологів надавати психологічну підтримку людям.

Відкрився Центр психологічного розвантаження. Підготовлені тренерами Проекту спеціалісти надають послуги арт та ароматерапії, гончарства, в’язання пальцями. Спеціально розроблені методики допомагають людям пережити лихо війни.

Центр надання адміністративних послуг: 638,9тис.грн.

Робоча станція для оформлення та видачі паспортів, мобільна станція, генератор, мобільний офіс, який дасть можливість отримувати послуги в віддалених населених пунктах.

Загальна сума отриманої міжнародної технічної допомога в рамках проєкту «Спеціальна програма підтримки східної України (підконтрольні Уряду теріторії)/ EU4ResiliendRegions», який співфінансується Європейським Союзом та впроваджується Німецьким товариством Міжнародного співробітництва за звітний період становить 13,3 млн.грн.

Тетяна Гвоздь повідомила приємну новину, що  проєкт продовжено до 2025 року, також до участі в проєкті будуть залучені заклади освіти.

Всі учасники зустрічі висловили щиру вдячність Німецькому товариству міжнародного співробітництва (GIZ) DmbH, за своєчасну надану міжнародну технічну допомогу та допомогу у вирішенні проблем нашої громади в умовах війни.