ЗВІТ про роботу старости Петропавалівського старостинського округу Білова Сергія Дмитровича

Дата: 21.12.2023 11:18

Керуючись Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Статутом Доманівської об’єднаної територіальної громади, Регламентом селищної ради, Положенням про старосту та іншими нормативно-правовими актами, звітую про роботу Старости за 2022 року.

Під порядкуванням знаходиться три села це Петропавлівка, Олександродар та Сила.

Населення на 01.01.2023 року становить: 770 осіб.

- с. Петропавлівка - 588 осіб - дворів - 219.

- с. Олександродар - 132 осіб - дворів - 51.*

- с. Сила - 50 особи-дворів - 17.

Зареєстровано 98 внутрішньо переміщених осіб. На території сіл працює:

- Петропавлівська філія Ліцею Успіх, яку відвідує 18 дітей.

- Петропавлівський ДНЗ, який відвідує 19 дітей.

- Фельдшерський Пункт ( будівля в даний час потребує ремонту ).

- Петропавлівська сільська бібліотека.

- Пересувне поштове відділення.

- Олександродарський СБК.

- Магазин продовольчих товарів.

- Два молоко прийомних пункти.

За 2022 року видано 315 довідок.

37 звітів та інформацій.

Вчинено 26 нотаріальна дій.

Оформлено 275 субсидій, дитячих та ВПО.

14 звернень громадян, стосуються соціального захисту. Вирішені позитивно.

26 дій з реєстрації місця проживання.

Забезпечується військовий облік військовозобов’язаних на відповідній території. Здійснюється погосподарський облік, ведення та зберігання погосподарських книг. Вчиняються нотаріальні дії, визначені статтею 37 Закону України про нотаріат.

Проводиться збір земельного податку та декларування. Приписка, виписка громадян. Підготовлюються та подаються документи громадян до селищної ради. Береться участь у засіданнях виконавчого комітету та пленарних засіданнях селищної ради.

Виконуються рішення та доручення селищної ради, її виконавчого комітету, селищного голови. Здійснюється прийом громадян та проводяться збори членів громади. Здійснюється моніторинг за дотриманням на території сіл порядку та станом і виконанням встановлених рішень селищної ради, правил з питань благоустрою території населених пунктів. Проводиться робота щодо благоустрою селищ. Не одноразово проводилися суботники по прибиранню території населиних пунктів, упорядкована територія сільських кладовищ, пам’ятників загиблим воїнам.

Береться участь та підготовка в проведеннях свят на території сіл. Не допускається на території сіл, дій чи бездіяльності, які можуть зашкодити інтересам територіальної громади та держави. Дотримуються правила службової етики встановлені законодавчими актами України