Підтвердилась страшна звістка….

Дата: 18.11.2023 11:44

09 листопада 2023 року, на Херсонському напрямку отримав поранення не сумісні з життям, ТЕСЛЮК Максим Анатолійович, 26.01.1991 р.н.

03.07.2023 року був призваний на військову службу по мобілізації 3 відділом Вознесенського РТЦК та СП, Миколаївської області.

Нехай добрий, світлий спомин про покійного Захисника назавжди залишиться у пам’яті тих, хто знав його, любив та шанував.

Прохання зустріти воїна «живим коридором» від кільця до храму приблизно о 9:30 год. 20 листопада 2023 року.

Прощання з Героєм відбудеться 20.11.2023р, о 10:00, у храмі Святого і Благовірного князя Олександра Невського в селищі Доманівка. Після відспівування Захисника в храмі, траурна процесія вирушить по вул. Свободи на кладовище.

Висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким загиблого Героя.

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!