У Доманівці пройшла «Ярмарка можливостей»

15 вересня 2017 року у смт.Доманівка відбувся захід «Ярмарок можливостей» для учнів 1-11-х класів в рамках проекту DOBRE "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність".

Захід розпочався з привітального слова селищного голови Доги О.О.,також зі святом привітали жителів селища Лілія Атнажева та  Наталія Сафронова.                       .

Учні мали можливість взяти участь у таких заходах: майстер клас з мейк-апу, стильних зачісок, оригамі.

Із задоволенням смакували різними видами випічки, якими щедро пригощали працівники дитячих садочків.

А у танцювальному флешмобі «З Доманівкою в серці» взяли участь близько 150 учнів.

Найбільш спортивні і завзяті діти брали участь у велоестафеті, «Тамбайському боксі», веселих естафетах. Розумні та кмітливі змагалися в шаховому турнірі та «бібліотечному флешмобі»

Захід закінчився масовим забігом. Всі учасники залишилися задоволені і отримали позитивні емоції від свята.