Продовжуємо майстер класи з аромотерапії для дітей та дорослих

Дата: 27.10.2023 10:32

19 та 20 жовтня у Доманівському Будинку дитячої творчості було проведено 2 майстер класи з аромотерапії для дітей та дорослих (31 ос).

Ароматерапія - прекрасний, мудрий, натуральний метод заспокоєння багатьох фізичних і психічних недуг. Її головна мета - повернення рівноваги тіла і духу, а також підтримка та стимулювання природних захисних реакцій організму. Головне завдання аромотерапії - зробити наше життя більш радісним, здоровим і щасливим, що нам і вдалося. Маємо прекрасний результат – власно виготовлені аромосвічки, щасливі очі, а в серцях - радість!

Майстер класи відбулися в рамках реалізації Проєкту «Центр соціально-психологічного розвантаження: як простір соціально- психологічної адаптації людей, які постраждали під час війни». Дана ініціатива впроваджується в рамках проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України» співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.