15 жовтня – Міжнародний день Сільських Жінок

Дата: 15.10.2023 09:19

Фото без описуМіжнародний день сільських жінок (International Day of Rural Women) покликаний нагадати суспільству, наскільки цінною є праця сільських жінок

Сільські жінки складають більше чверті населення земної кулі. Гарні, розумні, працьовиті жінки нашої громади встигають працювати, виховувати дітей, навчатись, створювати і розвивати власну справу.

Доманівська селищна рада у співпраці з Громадською Спілкою "Бізнес-мережа сільських жінок"(Велика Британія) та сільськогосподарським кооперативом "Оберіг-Агро" реалізує міжнародний агропроєкт "CASE".

Метою проекту  є допомога жінкам, які живуть і працюють у сільській місцевості, працюють заради Перемоги, для підтримки продовольчої безпеки країни.  Бюджет становить близько 800 тисяч євро.

В рамках проєкту кооператив "Оберіг-Агро" отримає чотирнадцять теплиць, площею 10 на 30 метрів кожна, необхідне обладнання для цих теплиць, автономну енергетичною установкою, облаштують власну свердловину для поливу.

Крім  того, в цьому році жителі громади отримали від Проекту 1 100 наборів для вирощування овочів – насіння та засоби малої механізації.

Чотири активних жінки нашої громади пройшли навчання Крафтового сироваріння і вже готуються до виробництва справжніх сирів.

Планується розвиток органічного землеробства.

Вітаємо всіх Сільських жінок-трудівниць Доманівщини. Хай буде щедрим урожай.  Хай небо буде мирним, вода чистою, земля родючою!

Слава Україні!