Оголошення!

Дата: 04.10.2023 15:29

З метою сприяння в реалізації громадянських та політичних прав внутрішньо переміщених осіб, відповідно до статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб»,рішення виконавчого комітету від 29 серпня 2023 року  № 93 «Про утворення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Доманівської селищної ради»,запрошуємо внутрішньо переміщених осіб, місцем фактичного проживання яких згідно з довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи є Доманівська територіальна громада Вознесенського району,   які бажають брати участь у діяльності Ради.

Відбір членів Ради здійснюється на підставі поданих до Відділу соціального захисту та охорони здоров’я внутрішньо переміщеними особами документів в паперовій формі, а саме:

- заяви у довільній формі;

- документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- документа про освіту (за наявності);

- мотиваційного листа кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради;

- відомостей про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата (за наявності);

- довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки.

Документи щодо включення осіб до складу Ради подаються до Відділу соціального захисту та охорони здоров’я Доманівської селищної ради за адресою: вул. Центральна, 55, с. Доманівка , Миколаївська обл., 56401, в термін до 15 жовтня 2023 року.

Основними критеріями відбору кандидатів у члени Ради, які оцінюються, є бажання працювати на громадських засадах, активна участь у громадській діяльності, відповідність високим стандартам доброчесності, відсутність конфлікту інтересів, наявність особистих досягнень або реалізованих проєктів у сфері захисту внутрішньо переміщених осіб, наявність конкретних пропозицій щодо особистого внеску в реалізацію мети та завдань Ради.