Пекучий біль і гіркий смуток непоправної втрати знову чорним крилом торкнулися нашої Доманівської громади.

Дата: 02.10.2023 16:40

Захищаючи рідну землю, 28 вересня 2023 року на Донецькому напрямку, в бою загинув наш воїн-земляк, житель с. Забари,  Кінаш Роман Степанович, 10.07.1997 р.н.

Роман Кінаш навчався у Доманівському РНВК. Після школи вступив до професійного училища №18 м. Вознесенськ, мріяв отримати професію "зварювальник", але був призваний до лав Збройних Сил України.

Усім серцем любив Батьківщину, вірив у свою країну, її світле, мирне майбутнє, тому 21 лютого 2022 року уклавши контракт, став професійним військовим.

Важко підібрати слова, якими можна було б розрадити та заспокоїти рідних у цю важку мить болючої, гіркої втрати. Війна забирає найкращих.

Сумуємо разом із родиною Романа, низько схиляємо голови у скорботі. Нехай душа загиблого захисника знайде вічний спокій…

Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!

Слава Україні! Героям Слава!

Дату та час прощання з Героєм повідомимо пізніше.