1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку

Дата: 01.10.2023 00:01

Фото без опису1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Цей день – це гарна можливість звернути увагу всього людства на потреби старшого покоління, ще раз висловити повагу ветеранам, сказати теплі слова вдячності, потурбуватись про літніх батьків, бабусь та дідусів. Особливо зараз, в час страшної війни.

Від щирого серця висловлюю вдячність поважному поколінню за те, що  зберегли для нас  національну мудрість і  традиції, навчили долати труднощі, бути гідними синами і дочками України.

Ваш життєвий досвід, невичерпна енергія та оптимізм є тим містком, що з’єднує покоління. Ви не бажаєте спостерігати зі сторони, як наші хлопці і дівчата героїчно боронять рідну землю: плетете маскувальні сітки, ліпите вареники і печете смаколики Захисникам. Низький уклін за вашу працю.

Бажаю вам міцного здоров’я, радості, сердечного тепла, добробуту, належної уваги рідних і близьких, і головне Миру і спокою.

Селищний голова  Віктор ВЛАСЮК