Міжнародне співробітництво заради розвитку Доманівщини

Дата: 27.09.2023 10:50

Фото без описуСоціальні працівники Центру інтегрованих соціальних послуг Доманівської селищної ради отримали 16 триколісних вантажних електровелосипеди.   Тричі на тиждень соціальні працівники відвідують своїх підопічних, доставляють, продукти, все необхідне. За добу долають десятки кілометрів з важкими сумками.

Сучасні компактні трицикли громаді передало Німецьке товариство міжнародного співробітництво (GIZ) ГмБХ в рамках проекту «Програма ЄС Міцні регіони – Спеціальна підтримка України»

Велосипеди мають безліч функцій, розвивають швидкість до 35 км/год, оснащені двома вантажними корзинами. Акумулятор заряджається від  звичайної електромережі, зарядки вистачає на 40 км шляху.

Поки що дівчата опановують нову техніку та приміряють шоломи. Трішки важко, але це лише спочатку, практика дасть свої результати. Дозволить більш оперативно  надавати допомогу тим, хто її чекає. Адже саме соціальний працівник  є  для людей, яких вони обслуговують, головною  підтримкою,  зв’язком із зовнішнім світом, то ж завжди має бути турботливим і невтомним.

Зручні, красиві електровелосипеди збережуть сили соціального працівника, додадуть мобільності, полегшать доставку вантажу і обов’язково покращать настрій.

Дякуємо Німецькому товариство міжнародного співробітництво (GIZ) ГмБХ  за розуміння проблем, допомогу у їх вирішенні, а спеціалістам ФОП Серебрянський І.Д  за якість доставки та практичні поради.