21 вересня — Міжнародний день Миру

Дата: 21.09.2023 08:32

Фото без описуМіжнародний день Миру встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН як символ надії, прагнення мільйонів людей створити світ без війн.

Для нас, українців, це відчуття головне, одне на всіх, ми всі бажаємо Миру, миру на рідній землі, миру на всій планеті.

Сьогоднішній день — важливе нагадування світу про те, що в нашій країні десятий рік триває кривава війна, що жорстокий ворог щодня вбиває наших рідних і друзів, руйнує міста і села, начиняє родючий український чорнозем смертельними дарунками.

Ми більше за всіх розуміємо цінність Миру, ми боремося за нього і перемагаємо. Наш мир — це воля і гідність.

Бажаємо всім Миру, Перемоги, щоб рідні і друзі якомога швидше повернулись додому живими і здоровими, щоб в кожній українській домівці оселились спокій, любов та добробут.

Слава Україні!