Звернення Доманівського селищного голови щодо ініціативи розташування Алеї Пам’яті Героїв

Дата: 04.09.2023 12:07

Шановні жителі Доманівської громади! Щиро вдячний Вам, що виявили ініціативу щодо Пам’яті Героїв.  Доводжу до Вашого відома наступну інформацію.

Архітектор селищної ради разом зі спеціалістами вже розробляють ескізний  проєкт майбутньої Алеї Пам’яті Героїв. Місцем розташування Алеї  розглядається два варіанти: на території Каплички поряд з Будинком Культури та в парку за Стелою загиблим воїнам.

Члени виконавчого комітету селищної ради запропонували власним коштом  сплатити видатки на розроблення проєкту та візьмуть участь в реалізації цього Проєкту. При цьому, не бажаючи піаритись на людському горі, вони просять не оприлюднювати їх прізвища.

Прошу всіх вносити пропозиції щодо місця розташування Алеї Пам’яті Героїв

на електронну пошту селищної ради: domanivka-otg@ukr.net  Кожна пропозиція буде розглянута.