Вітання Доманівського селищного голови з Днем знань

Дата: 01.09.2023 08:12

Фото без описуСьогодні 1 вересня, день, коли наші школярі та студенти повертаються до навчання. Хтось онлайн, а хтось в стінах рідного закладу освіти, але не в спокої. Ми всі хвилюємося за дітей, проте дуже важливо, щоб навчальний рік розпочався вчасно, щоб  навчання українців не переривались. Бо саме знання – це наша головна зброя, саме знання дають  нам міцність і вміння, ведуть нас до Перемоги та процвітання. Прагнення  ворога завжди програватимуть бажанню українців жити та навчатись, бажанню знати та захищати свою тисячолітню історію, географію та рідне слово.

Дорогі наші учні і студенти!

Найбільша інвестиція в житті – це інвестиція у фаховість. Будьте відкритими для нового, шукайте для себе тим більше освіти, чим більше успіху хочете досягти в житті. Не зупиняйтесь, мрійте, дійте, перемагайте.

Цьогоріч селищна рада додатково виділила кошти закладам освіти для організації якісного навчання, всі запити керівництва закладів повністю виконані. Ми працюємо і будемо працювати, щоб вам  було комфортно навчатись, а ваші зусилля були ефективними.

Від щирого серця бажаю Миру, добра, радості, цікавих уроків та веселих перерв.

Слава Україні!

Селищний голова                                               Віктор Власюк