Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди

Дата: 02.08.2023 11:43

1.   Повне   та   скорочене   найменування   суб'єкта   господарювання:  ТОВАРИСТВО   З ОБМЕЖЕНОЮ   ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ  “СВІТАНОК   ПІВДЕНЬ”  (ТОВ   “СВІТАНОК ПІВДЕНЬ”)

2. Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ: 41033708.

3.   Місцезнаходження   суб'єкта   господарювання,   контактний   номер   телефону,   адреса електронної   пошти:  54001,   Миколаївська   область,   Миколаївський   р-н,   Миколаївська міська територіальна громада, м. Миколаїв, вул. Водопійна, б. 35/7; тел.: 095-324-71-98, dokanafta@gmail.com

4.   Місце   знаходження   об'єкта/промислового   майданчика:  56400,   Миколаївська   обл., Вознесенський   р-н,   Доманівська   селищна   територіальна   громада,   смт Доманівка, вул. Свободи, буд. 6

5. Мета отримання дозволу:  отримання дозволу на існуюче підприємство.

6. Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля: АЗС не підпадає під дію Закону України “Про оцінку впливу на довкілля”. Устаткування АЗС було введено в експлуатацію в 2003р. та 1987р. АЗС має позитивний висновок держбудекспертизи.

7.   Загальний   опис   об'єкта   (опис   виробництв   та   технологічного   устаткування):  АЗС спеціалізується на роздрібному продажі світлих нафтопродуктів (бензину і дизельного палива). Фактичний загальний річний обсяг реалізації нафтопродуктів становить: бензин — 27 м 3 /рік (ρ= 0.74 т/м 3 , 20 т/рік); дизельне паливо — 17.6 м 3 /рік (ρ=0.85 т/м 3 , 15 т/рік).

Режим роботи АЗС – цілодобовий, протягом 365 днів, режим роботи устаткування  — добовий, безперервний. На території АЗС передбачені наступні функціональні елементи:

операторська; наземний резервуарний парк світлих нафтопродуктів загальною ємністю 30 м 3 , що складається з 3-х горизонтальних двостінних паспортизованих резервуарів РГС (два для зберігання бензину V=10 м 3  кожний, один для зберігання ДП V=10 м 3 );

одна паливороздавальна колонка світлих нафтопродуктів фірми “TOKHEIM” потужністю 40 л/хв (двопістолетна).

8. Відомості щодо видів та обсягів викидів: Основні забруднюючі речовини: НМЛОС — 0.0209 т/рік.

9.   Заходи   щодо   впровадження   найкращих   існуючих   технологій   виробництва,   що виконані або/та які потребують виконання: Об'єкт відноситься до 3 групи.

10.   Перелік   заходів   щодо   скорочення   викидів,   що   виконані   або/та   які   потребують виконання: Об'єкт відноситься до 3 групи.

11. Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів: Об'єкт відноситься до 3 групи.

12.   Відповідність   пропозицій   щодо   дозволених   обсягів   викидів   законодавству: Пропозиції   щодо   дозволених   обсягів   викидів   відповідають   природоохоронному законодавству.

13.  Зауваження та пропозиції можна подавати протягом 30 - ти календарних днів з дня публікації   в   Управління   екології   та   природних   ресурсів   Миколаївської облдержадміністрації,   м. Миколаїв,   пр. Центральний,  16,  46-04-27,  e- mail:ecolog@mk.gov.ua, ecolog.mk.oda@gmail.com.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОДЕРЖАННЯ ДОЗВОЛУ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ З НЕЮ ГРОМАДСЬКОСТІ