З Днем Української Державності!

Дата: 28.07.2023 09:13

Сьогодні, 28 липня, Україна відзначає нове державне свято — День української державності. Відзначаємо у час нових небувалих випробувань. Страшне вторгнення на нашу землю показало всьому світу незламний дух українців, його міць та силу.

День української державності – це можливість для кожного українця згадати історії своєї країни, її боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя. Цінуємо те, за що боролися наші предки, пам’ятаємо всіх, хто героїчно віддав своє життя за Україну та її майбутнє.

Бажаю завжди вірити у свої сили, поважати один одного, любити країну, шанувати нашу історію.

Нехай наближення нашої Перемоги впевнено сприяє подальшій розбудові державності, зміцненню почуття особистої відповідальності кожного за майбутнє країни та її народ!

Ми пишаємося тим, що наша БатьківщинаУкраїна!

Разом ми сильні! Слава Україні!