Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей Доманівської селищної ради

Дата: 07.07.2023 15:02

Фото без описуНа комісії з питань захисту прав дітей вирішили ряд питань: про позбавлення батьківських прав матері неповнолітніх дітей; неналежне виконання батьківських обов’язків багатодітними  матерями; затвердження індивідуальних планів дітей, що знаходяться на обліку служби у справах дітей.

Вивчивши обставини в яких опинились діти, комісія вирішила підготувати висновок про позбавлення батьківських прав та звернутися до виконавчого комітету  Доманівської селищної ради для затвердження відповідного рішення. Родини, які не виконують батьківські обов’язки взяли під соціальний супровід  та поставили на облік служби у справах дітей Доманівської селищної ради, як родини, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Комісія з питань захисту прав дітей затвердила індивідуальні плани роботи з дітьми, які заходяться на обліку службі у справах дітей.