Патріотичне виховання

Дата: 28.06.2023 13:39

Конституція несе в собі головну надзвичайно цінну і гуманну ідею: держава функціонує для людини.

28 червня 2023 року працівники Вознесенського районного сектору №4 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях спільно з волонтером пробації Тетяною КАЛІНОВСЬКОЮ та прокурором Доманівського відділу Вознесенської окружної прокуратури Костянтином ЛЬОВІНИМ для неповнолітнього підоблікового організовано захід до Дня Конституції України з гаслом «Конституція – основний Закон України».

Метою даного заходу стало формування в неповнолітнього правової культури, виховання громадянської свідомості та поваги до основного Закону України, розвиток вміння дотримуватись законів Конституції.

Учасники в свою чергу мали змогу розповісти про своє розуміння прав та способу їх реалізації і поділитись інформацією про те, якими саме правами вони користуються у повсякденному житті. Наприкінці заходу неповнолітній отримав пам’ятні брошури на згадку про зустріч.