Доманівську громаду відібрано до другого етапу проєкту «Людський вимір: Ефективне управління за допомогою даних та залучення громад»

Дата: 29.06.2023 16:35

28 - 29 червня у Доманівській селищній раді проведено третій тренінг в рамках проєкту «Людський вимір: Ефективне управління за допомогою даних та залучення громад». Проєкт впроваджується  Міжнародною організацією з міграції (МОМ) IOMUkraine в партнерстві з «Західноукраїнським ресурсним центром»  та фінансується Урядом Канади.

Під час тренінгу представники громади отримали знання як використовувати перевірені дані для прийняття виважених поінформованих рішень у кризових ситуаціях щодо сприяння інклюзивному діалогу та формування гендерно чутливої політики у громаді.

За результатом навчання Доманівську громаду відібрано до другого етапу проєкту. Навчання продовжуються.