Селищний голова Віктор Власюк поділився досвідом розвитку сільськогосподарської кооперації у Доманівській громаді

Дата: 15.06.2023 10:33

Фото без опису14 червня, Доманівський селищний голова Віктор Власюк  та спеціалісти селищної ради взяли участь у Форумі - експозиції «Продовольча безпека України: переробка та зберігання урожаю», який відбувся за ініціативи Сади Перемоги проєкту «Супровід урядових реформ в України» (SURGe, Support to Ukraine’s Reforms for Governance), що реалізується компанією Alinea International за фінансової підтримки Уряду Канади. У форумі взяли участь представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, Української аграрної конфедерації.

У своєму виступі Віктор Власюк розповів про досвід впровадження на території громади сільськогосподарської кооперації, успішну діяльність кооперативу «Оберіг - Агро». Завдяки підтримці БФ «Ласка» ініціатив «Сади Перемоги» та CDF Canada впроваджує нові напрямки виробництва овочів у 5 теплицях. В рамках проєкту CASE, який впроваджує ГС «Бізнес Мережа Сільських Жінок» за фінансової підтримки  міжнародної організації Oxfam GB» у кооперативі передбачено встановлення 14 теплиць. 1100 домогосподарств громади вже отримали та використовують засоби для виробництва сільськогосподарської продукції.