Проведено тренінг з основ домедичної допомоги

Дата: 17.02.2023 14:57

Фото без описуСьогодні, 17 лютого 2023 року, за ініціативи  БО «БФ «Карітас Одеса УГКЦ», виконавчим партнером Німецької федеральної компанії GIZ. відбувся тренінг з основ домедичної допомоги.

Першим етапом навчання став тренінг з надання першої психологічної допомоги на  тему «Профілактика та подолання тривожних і стресових станів».

Досвідчені висококваліфіковані спеціалісти поділились своїми знаннями, ознайомили з дієвими техніками, навчили діяти в екстремальних умовах, надавати першу психологічну та домедичну допомогу, долати складні емоційні ситуації, підтримувати  людей, яким загрожує небезпека.

В тренінгу взяли участь працівники селищної ради та  соціальних установ громади, які надають соціальні послуги, працюють з вразливими верствами населення.