З Днем Європи!

Дата: 09.05.2023 08:05

Фото без описуУсвідомлюючи європейську ідентичність Українського народу, з метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру, безпеки й стабільності на Європейському континенті, засвідчуючи відданість ідеалам та цінностям демократії, указом Президента України Володимира Зеленського 9 Травня оголошено в Україні Днем Європи.

День Європи — не просто знаменна дата, це символ успішньої моделі мирної співпраці цивілізованих держав, які сповідують спільні цінності, прагнуть миру, злагоди та процвітання.

Європейська спільнота святкує День Європи 9 травня з 1985 року. Від сьогодні ми відзначаємо цей день разом з дружньою європейською родиною.

Україна була, є і буде європейською державою. І територіально, і історично, і за демократичним цінностями та прагненнями. Європейськими є наша культура, мистецтво, традиції.

Сьогодні волелюбний український народ героїчно протистоїть жорстокій агресії росії, виступаючи щитом для всієї Європи. Ми боремось за мир, за свою незалежність, за рідну землю, за добро та за демократичні цінності всього цивілізованого світу і зарубіжні партнери допомагають нам здолати підступного ворога.

Вже скоро ми переможемо, відвоюємо і відбудуємо.  Мудрий, сильний, працелюбний український народ стане окрасою Європейського Союзу.

Щиро вітаю всіх з Днем Європи. Бажаю здоров’я, добробуту, Перемоги.

Слава Україні! Слава Героям українським!

Доманівський селищний голова  Віктор Власюк